Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32656S2104K564
Permintaan Quote
Melayu
7025912Image B32656S2104K564.EPCOS
B32656S2104K564
Dalam stok
288+
  • Nombor Bahagian
    B32656S2104K564
  • Penerangan
    CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    2000V (2kV)
  • Voltan Rating - AC
    800V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Screw Terminals
  • Saiz / Dimensi
    1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm)
    Rectangular Box
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Lead Jarak
    1.102" (28.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    15 mOhms
  • Penerangan terperinci
    0.1µF Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • kemuatan
    0.1µF