Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32656S2224J565
Permintaan Quote
Melayu
B32656S2224J565
Dalam stok
96+
  • Nombor Bahagian
    B32656S2224J565
  • Penerangan
    CAP FILM 0.22UF 5% 2KVDC R BOX
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    2000V (2kV)
  • Voltan Rating - AC
    800V
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    Screw Terminals
  • Saiz / Dimensi
    1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Lead Jarak
    0.866" (22.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.555" (39.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    9 mOhms
  • Penerangan terperinci
    0.22µF Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • kemuatan
    0.22µF