Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32656S2334K561
Permintaan Quote
Melayu
B32656S2334K561
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
108+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32656S2334K561
  • Penerangan
    CAP FILM 0.33UF 10% 2KVDC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    2000V (2kV)
  • Voltan Rating - AC
    800V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Screw Terminals
  • Siri
    B32656S
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Rectangular Box
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Lead Jarak
    1.004" (25.50mm)
  • ciri-ciri
    Low ESL
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    9 mOhms
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.33µF Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • kemuatan
    0.33µF