Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32656S2474J563
Permintaan Quote
Melayu
B32656S2474J563
Dalam stok
96+
  • Nombor Bahagian
    B32656S2474J563
  • Penerangan
    CAP FILM 0.47UF 5% 2KVDC R BOX
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    2000V (2kV)
  • Voltan Rating - AC
    800V
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    Screw Terminals
  • Saiz / Dimensi
    1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Lead Jarak
    2.244" (57.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.772" (45.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    5.5 mOhms
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • kemuatan
    0.47µF