Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32656S7105K577
Permintaan Quote
Melayu
B32656S7105K577
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32656S7105K577
  • Penerangan
    CAP FILM 1UF 10% 1.25KVDC R BOX
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1250V (1.25kV)
  • Voltan Rating - AC
    500V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Screw Terminals
  • Saiz / Dimensi
    1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
    Rectangular Box
  • Nama lain
    B32656S7105K577-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 100°C
  • Lead Jarak
    1.366" (34.70mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    5 mOhms
  • Penerangan terperinci
    1µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • kemuatan
    1µF