Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32672L1333J289
Permintaan Quote
Melayu
B32672L1333J289
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B32672L1333J289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.033UF 5% 1.6KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1600V (1.6kV)
  • Voltan Rating - AC
    600V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
  • Siri
    B32672L
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.033µF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.033µF