Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32672L1472J189
Permintaan Quote
Melayu
385915
B32672L1472J189
Dalam stok
5200+
  • Nombor Bahagian
    B32672L1472J189
  • Penerangan
    CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1600V (1.6kV)
  • Voltan Rating - AC
    600V
  • Toleransi
    ±5%
  • Siri
    B32672L
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Penerangan terperinci
    4700pF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    4700pF