Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32672Z6474K189
Permintaan Quote
Melayu
2798299Image B32672Z6474K189.EPCOS
B32672Z6474K189
Dalam stok
2200+
  • Nombor Bahagian
    B32672Z6474K189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
    310V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)
  • Siri
    B32672Z
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.728" (18.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.47µF