Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32673P5155K000
Permintaan Quote
Melayu
811783Image B32673P5155K000.EPCOS
B32673P5155K000
Dalam stok
2160+
  • Nombor Bahagian
    B32673P5155K000
  • Penerangan
    CAP FILM 1.5UF 10% 520VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    520V
  • Voltan Rating - AC
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
  • Siri
    B32673P
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32673P5155K
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.650" (16.50mm)
  • Penerangan terperinci
    1.5µF Film Capacitor 200V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1.5µF