Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32673P6105K289
Permintaan Quote
Melayu
98064Image B32673P6105K289.EPCOS
B32673P6105K289
Dalam stok
1920+
  • Nombor Bahagian
    B32673P6105K289
  • Penerangan
    CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
  • Siri
    B32673P
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.650" (16.50mm)
  • Penerangan terperinci
    1µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1µF