Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32796G2506K
Permintaan Quote
Melayu
113685Image B32796G2506K.EPCOS
B32796G2506K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32796G2506K
  • Penerangan
    CAP FILM 50UF 10% 630VDC RAD 4LD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Toleransi
    ±10%
  • Siri
    B32796
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial - 4 Leads
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Lead Jarak
    1.476" (37.50mm)
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    50µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
  • kemuatan
    50µF