Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32796G8106K
Permintaan Quote
Melayu
4318244Image B32796G8106K.EPCOS
B32796G8106K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
640+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32796G8106K
  • Penerangan
    CAP FILM 10UF 10% 875VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    875V
  • Voltan Rating - AC
    350V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
  • Siri
    B32796
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32796G8106K000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Lead Jarak
    1.476" (37.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.555" (39.50mm)
  • ciri-ciri
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    4.9 mOhms
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    10µF Film Capacitor 350V 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    10µF