Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32921C3103M189
Permintaan Quote
Melayu
705501Image B32921C3103M189.EPCOS
B32921C3103M189
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1700+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32921C3103M189
  • Penerangan
    CAP FILM 10000PF 20% 305VAC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±20%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
  • Siri
    B32921
  • penilaian
    X2
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32921C3103M189-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.354" (9.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP)
  • Penerangan terperinci
    10000pF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    10000pF