Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32921C3153M189
Permintaan Quote
Melayu
2613020Image B32921C3153M189.EPCOS
B32921C3153M189
Dalam stok
6800+
  • Nombor Bahagian
    B32921C3153M189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.015UF 20% 305VAC RAD
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    B32921
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Penerangan terperinci
    0.015µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    0.015µF