Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32933A3154M000
Permintaan Quote
Melayu
111033Image B32933A3154M000.EPCOS
B32933A3154M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2880+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32933A3154M000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±20%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
  • Siri
    B32933
  • penilaian
    AEC-Q200, X2
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32933A3154M
    B32933A3154M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.591" (15.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.15µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial
  • kemuatan
    0.15µF