Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32933A3334K000
Permintaan Quote
Melayu
1369786Image B32933A3334K000.EPCOS
B32933A3334K000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32933A3334K000
  • Penerangan
    CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD
  • Voltan Rating - AC
    305V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)
  • Siri
    B32933
  • penilaian
    AEC-Q200, X2
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32933A3334K
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.630" (16.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.33µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial
  • kemuatan
    0.33µF