Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37987M1473K054
Permintaan Quote
Melayu
5769208Image B37987M1473K054.EPCOS
B37987M1473K054
  • Nombor Bahagian
    B37987M1473K054
  • Penerangan
    CAP CER 0.047UF 100V X7R RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
  • Siri
    B37987M
  • penilaian
    AEC-Q200
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B37987M1473K 54
    B37987M1473K54
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
    Formed Leads - Kinked
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    0.047µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
  • kemuatan
    0.047µF