Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > B37987M5224K054
Permintaan Quote
Melayu
5055687Image B37987M5224K054.EPCOS
B37987M5224K054
  • Nombor Bahagian
    B37987M5224K054
  • Penerangan
    CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
  • Siri
    B37987M
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    B37987M5224K 54
    B37987M5224K54
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Style Lead
    Formed Leads - Kinked
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
  • kemuatan
    0.22µF