Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41041A7686M
Permintaan Quote
Melayu
B41041A7686M
  • Nombor Bahagian
    B41041A7686M
  • Penerangan
    CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    120mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    240mA @ 100kHz
  • Nama lain
    B41041A7686M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • galangan
    500 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    68µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    68µF