Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41041A8107M
Permintaan Quote
Melayu
B41041A8107M
  • Nombor Bahagian
    B41041A8107M
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    276.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    395mA @ 100kHz
  • Nama lain
    B41041A8107M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    650 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF