Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41458B8100M000
Permintaan Quote
Melayu
5648996Image B41458B8100M000.EPCOS
B41458B8100M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41458B8100M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    25A @ 100Hz
  • Nama lain
    B41458B8100M
    B41458B8100M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • galangan
    6 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.677" (144.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    4 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    100000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 4 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    100000µF