Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41458B8339M000
Permintaan Quote
Melayu
B41458B8339M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
72+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41458B8339M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.032" Dia (51.60mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    14A @ 100Hz
  • Nama lain
    B41458B8339M
    B41458B8339M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.874" (22.20mm)
  • galangan
    12 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    12 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    33000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    33000µF