Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41605A0338M009
Permintaan Quote
Melayu
B41605A0338M009
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
224+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41605A0338M009
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 55V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    55V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B41605
  • Ripple Current @ High Frequency
    7.1A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41605A 338M 9
    B41605A338M9
    B41605A338M9-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.331" (8.40mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    24 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    3300µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 24 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    3300µF