Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41605A0368M009
Permintaan Quote
Melayu
B41605A0368M009
  • Nombor Bahagian
    B41605A0368M009
  • Penerangan
    CAP ALUM 3600UF 20% 55V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    55V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B41605
  • Ripple Current @ High Frequency
    8.8A @ 10kHz
  • Nama lain
    B41605A 368M 9
    B41605A368M9
    B41605A368M9-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.331" (8.40mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    12 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    18 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    3600µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 18 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    3600µF