Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41607A7168M9
Permintaan Quote
Melayu
318394
B41607A7168M9
  • Nombor Bahagian
    B41607A7168M9
  • Penerangan
    CAP ALUM 1600UF 20% 40V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    B41607
  • Ripple Current @ High Frequency
    6.8A @ 10kHz
  • Nama lain
    B41607A7168M 9
    B41607A7168M009
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.331" (8.40mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    115 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1600µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 115 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    1600µF