Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41607A7208M002
Permintaan Quote
Melayu
2601156Image B41607A7208M002.EPCOS
B41607A7208M002
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B41607A7208M002
  • Penerangan
    CAP ALUM 2000UF 20% 40V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B41607
  • Ripple Current @ High Frequency
    7.7A @ 10kHz
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B41607A7208M 2
    B41607A7208M 2
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 150°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    14 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.575" (40.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    80 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    2000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 80 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 150°C
  • kemuatan
    2000µF