Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41695A7108Q7
Permintaan Quote
Melayu
B41695A7108Q7
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3240+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41695A7108Q7
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    -10%, +30%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
  • Siri
    B41695
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.3A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Can
  • Nama lain
    B41695A7108Q007
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • galangan
    91 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    145 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 145 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    1000µF