Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41695A7108Q9
Permintaan Quote
Melayu
779669
B41695A7108Q9
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    B41695A7108Q9
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    -10%, +30%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.3A @ 10kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    B41695A7108Q009
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • galangan
    91 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    145 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 145 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    1000µF