Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41821A4476M8
Permintaan Quote
Melayu
B41821A4476M8
  • Nombor Bahagian
    B41821A4476M8
  • Penerangan
    CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    B41821
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41821A4476M008
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    47µF