Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41821A5107M
Permintaan Quote
Melayu
B41821A5107M
  • Nombor Bahagian
    B41821A5107M
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    B41821
  • Ripple Current @ Low Frequency
    190mA @ 120Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41821A5107M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    2.7 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.7 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    100µF