Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41827A8105M
Permintaan Quote
Melayu
B41827A8105M
  • Nombor Bahagian
    B41827A8105M
  • Penerangan
    CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    B41827
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41827A8105M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Penerangan terperinci
    1µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1µF