Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41827A8227M
Permintaan Quote
Melayu
B41827A8227M
  • Nombor Bahagian
    B41827A8227M
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    B41827
  • Ripple Current @ Low Frequency
    475mA @ 120Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41827A8227M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    220µF