Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41828A6108M
Permintaan Quote
Melayu
B41828A6108M
  • Nombor Bahagian
    B41828A6108M
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    B41828
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.085A @ 120Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41828A6108M000
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF