Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41828A6225M
Permintaan Quote
Melayu
B41828A6225M
  • Nombor Bahagian
    B41828A6225M
  • Penerangan
    CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    B41828
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41828A6225M000
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Penerangan terperinci
    2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2.2µF