Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41858D5187M8
Permintaan Quote
Melayu
B41858D5187M8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
11700+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41858D5187M8
  • Penerangan
    CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    B41858
  • Ripple Current @ High Frequency
    436mA @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41858D5187M008
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    246 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    274 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    180µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    180µF