Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41858D5228M003
Permintaan Quote
Melayu
B41858D5228M003
  • Nombor Bahagian
    B41858D5228M003
  • Penerangan
    CAP ALUM RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    B41858
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.858A @ 100kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    25 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    92 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 92 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2200µF