Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41888C4398M001
Permintaan Quote
Melayu
B41888C4398M001
  • Nombor Bahagian
    B41888C4398M001
  • Penerangan
    CAP ALUM RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    B41888
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.35A @ 100kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    Polar
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    17 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    19 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3900µF