Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41888C4687M000
Permintaan Quote
Melayu
6398099Image B41888C4687M000.EPCOS
B41888C4687M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
12000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41888C4687M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    B41888
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.24A @ 100kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41888C4687M
    B41888C4687M-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    59 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.669" (17.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    64 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 64 mOhm @ 10kHz 7000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    680µF