Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41888C5227M8
Permintaan Quote
Melayu
B41888C5227M8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
12000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41888C5227M8
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    690mA @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41888C5227M008
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • galangan
    183 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    204 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 204 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF