Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41888C5188M000
Permintaan Quote
Melayu
639241Image B41888C5188M000.EPCOS
B41888C5188M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41888C5188M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.53A @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41888C5188M
    B41888C5188M-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • galangan
    26 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    29 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1800µF