Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41888D7228M000
Permintaan Quote
Melayu
B41888D7228M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41888D7228M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.2A @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41888D7228M
    B41888D7228M-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • galangan
    21 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    23 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 23 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2200µF