Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41888D8827M
Permintaan Quote
Melayu
B41888D8827M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41888D8827M
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.584A @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41888D8827M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • galangan
    69 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    76 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 76 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    820µF