Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43305B9687M002
Permintaan Quote
Melayu
B43305B9687M002
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43305B9687M002
  • Penerangan
    CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.64A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43305B9687M 2
    B43305B9687M2
    B43305B9687M2-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    270 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    200 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 200 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    680µF