Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43305B9827M60
Permintaan Quote
Melayu
B43305B9827M60
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43305B9827M60
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.98A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43305B9827M 60
    B43305B9827M060
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    230 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    170 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    820µF