Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43455A9109M7
Permintaan Quote
Melayu
B43455A9109M7
Dalam stok
24+
  • Nombor Bahagian
    B43455A9109M7
  • Penerangan
    CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    17.1A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43455A9109M007
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    18 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    8.728" (221.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    15 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    10000µF