Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43455A9478M7
Permintaan Quote
Melayu
B43455A9478M7
Dalam stok
32+
  • Nombor Bahagian
    B43455A9478M7
  • Penerangan
    CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9.9A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43455A9478M007
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    32 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    27 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 27 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    4700µF