Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43458A5688M003
Permintaan Quote
Melayu
B43458A5688M003
Dalam stok
18+
  • Nombor Bahagian
    B43458A5688M003
  • Penerangan
    CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Siri
    B43458
  • Ripple Current @ Low Frequency
    20A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43458A5688M 3
    B43458A5688M 3
    B43458A5688M3-ND
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • galangan
    22 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.728" (145.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    17 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    6800µF