Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43458A9159M003
Permintaan Quote
Melayu
B43458A9159M003
Dalam stok
18+
  • Nombor Bahagian
    B43458A9159M003
  • Penerangan
    CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Siri
    B43458
  • Ripple Current @ Low Frequency
    35A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43458A9159M 3
    B43458A9159M 3
    B43458A9159M3-ND
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • galangan
    11 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    8.740" (222.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    6 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    15000µF