Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43504A2567M82
Permintaan Quote
Melayu
B43504A2567M82
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
520+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43504A2567M82
  • Penerangan
    CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43504
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.8A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43504A2567M 82
    B43504A2567M082
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.858" (47.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    230 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 230 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    560µF