Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43504A2687M60
Permintaan Quote
Melayu
B43504A2687M60
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43504A2687M60
  • Penerangan
    CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.1A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43504A2687M 60
    B43504A2687M060
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    230 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    190 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    680µF